Penzión Milka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Partizánska 13, Turčianske Teplice 03901
V turistické lokalitě Velká Fatra v Turčianských Teplicích se nachází pension Penzión Milka. Odpočinek a relaxaci zajistí wellness centrum přímo v penzionu. Konferenční prostory je možné využít pro pořádání firemních i soukromých akcí. Hosté se mohou stravovat v restauraci, která se nachází v objektu penzionu. V penzionu je možné ubytování s domácími mazlíčky bez poplatku. Hosté mohou zdarma zaparkovat na parkovišti u penzionu.
  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Penzión Milka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzión Milka Pokoje

Na výběr je 1 jednolůžkový pokoj a 9 dvoulůžkových pokojů. V penzionu se nacházejí pouze nekuřácké pokoje.

Penzión Milka Gastronomie

Peznion snídaně neposkytuje. Penzión Milka má vlastní restauraci.

Penzión Milka Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzión Milka Dostupnost

Hosté mohou svůj automobil zaparkovat na parkovišti u penzionu bez poplatku. Autobus zastavuje 120 metrů od penzionu. Nejbližší vlaková zastávka se nachází 1,1 kilometru od penzionu.

Penzión Milka Zábava a aktivity

Spousta zábavy čeká na ubytované hosty v aquaparku, který je od penzionu vzdálen 650 metrů. Cyklotrasy v okolí ubytovacího zařízení jsou ideální pro výlety na kole. Pobyt si hosté mohou zpestřit pěšími procházkami po turistických trasách v okolí. Dětské hřiště se nachází ve vzdálenosti 350 metrů od ubytovacího zařízení.

Penzión Milka Okolí

V Turčianských Teplicích, jako jediných na Slovensku se léčí choroby ledvin a močových cest, jakož i nemoci pohybového ústrojí. Město a jeho bezprostřední okolí má velmi dobré možnosti rekreace. V letním období jsou k dispozici termální lázně. Oblast má dobré podmínky pro cykloturistiku, rybaření, sběr hub a lesních plodů. Pohoří Velké Fatry, Malé Fatry a Kremnických vrchů, které obklopují Turčianskou kotlinu, poskytují příležitosti na horskou turistiku po vyznačených turistických trasách a v zimě možnost lyžování.

Ve vzdálenosti od 5 do 30 km od penzionu jsou lyžařská střediska Čremošné, Krahule, Skalka, Valčianska dolina, Jasenská dolina s umělým zasněžováním a Martinské hole. Další možnosti rekreace: Mošovce - koupaliště se studenou vodou, Gaderská dolina - nejdelší a nejkrásnější dolina Turca - východisko pěkných horských túr, Blatnica - tradiční architektura, Harmanecká jeskyně, Martin - historicko-kulturní centrum národního života Slováků, např. skanzen-Muzeum slovenské dědiny, Kremnica - historické důlní město, Bojnice - ZOO, koupaliště a gotický zámek.

Penzión Milka

Partizánska 13, Turčianske Teplice
Zobrazit celou mapu
Zavřít

Penzión Milka

Poslední volný pokoj!
Parkování zdarma
Snídaně zdarma

Příjezd

Čtvrtek, 22.8.

od 14:00

Odjezd

Pátek, 23.8.

do 10:00

Změnit termín/pokoj

od / noc

Vybavení pokoje
Zpět na výpis pokojů